KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15396156
nr 1539 6156
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Femme fatale, monogramsignerad, blandteknik, bladets mått: 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 34x29 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:54:09
4/5 21:46:09